Ledelse og administrasjon

Ledelsen

Rektor Lene Fosser Minge:

lene.minge@osloskolen.no

Assisterende rektor Andreas Mikkelborg, ansvarlig 5.-7. trinn:

andreas.mikkelborg@osloskolen.no

Undervisningsinspektør Linda Tyssøy Blegen, ansvarlig 3.-4. trinn:

linda.tyssoy@osloskolen.no

Undervisningsinspektør Hilde Eldholm, ansvarlig 1.-2. trinn:

hilde.eldholm@osloskolen.no

AKS-leder Ingelin Nørstenæs:

ingelin.norstenaes@osloskolen.no

 

Administrasjon

Sosiallærer Louice Lindholm-Larsen:

louice.lindholm-larsen@osloskolen.no

Konsulent Runa Bang Odden:

runa.odden@osloskolen.no

Kontorassistent Trine Furulund:

trine.furulund@osloskolen.no

AKS-nestleder Geirr Saksvold:

geirr.bjerkestrand.saksvold@osloskolen.no

 

Andre funksjoner

Vaktmester Bjørn Dekko:

bjorn.dekko@osloskolen.no

Renholdsleder Sriskantharajah Rajagopal:

sriskantharajah.rajagopal@osloskolen.no

Helsesykepleier Kaisa Løkkevik:

kaisa.helen.lokkevik@bsn.oslo.kommune.no

Sykepleier Hege Eriksen:

hege.eriksen@bsn.oslo.kommune.no